Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Statystyki

  • Odwiedziny: 518776
  • Do końca roku: 299 dni
  • Do wakacji: 110 dni

Jesteś tutaj: Start / Konkurs MINECRAFT

Konkurs MINECRAFT

 

Szanowni Państwo,

 

         w związku z sytuacją pandemii, przyszło nam spędzać ferie zimowe                                   w sposób nietypowy. Częstochowa proponuje uczniom z naszego Subregionu interesujący konkurs podczas e – ferii.

         Zapraszamy uczniów częstochowskich szkół ponadpodstawowych oraz uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych z terenu miasta Częstochowy i całego Subregionu Północnego Województwa Śląskiego do wybudowania swojej szkoły marzeń w MINECRAFT! Dziś, od godziny 14:00 – regulamin i formularz będą dostępne na stronie: www.zawodowaczestochowa.pl - czekają bardzo atrakcyjne nagrody! Oto link do zaproszenia:

https://www.facebook.com/watch/?v=2477342695906647 proszę o

 udostępnianie także na swoich profilach fb.

         Zabawa i konkurs będą także okazją do zapoznania się z ofertą częstochowskich szkół technicznych i branżowych, a cały projekt promuje piosenka nagrana przez rapera pochodzącego z Częstochowy – Piotrka „Dzikera” Chrząstka: https://www.youtube.com/watch?v=mjPT00t2cY4&t=87s również zapraszamy do udostępniania.

         W imieniu Prezydenta Krzysztofa Matyjaszczyka zapraszam młodzież do udziału w konkursie MINECRAFT i do zapoznania się z ofertą częstochowskich szkół technicznych i branżowych:

https://www.facebook.com/matyjaszczyk.krzysztof/posts/2826870214202408

Zapraszam do zamieszczenia informacji na stronach powiatów i gmin oraz do udostępniania w mediach społecznościowych.

 

Wszelkie pytania proszę kierować do Częstochowskiego Centrum Obsługi Inwestora: Anna Tymoshenko – kierownik COI, tel. 605 313 604.

 

Pozdrawiam serdecznie           

Pliki do pobrania


Przejdź do góry