Szanowni Państwo

Uprzejmie informuję, że Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "Interped" rozpoczęła realizację Programu Polityki Zdrowotnej Miasta Częstochowy na rok 2015: skierowany do uczniów zamieszkałych w Czestochowie  i uczęszczających do klas I-VI szkól podstawowych w Częstochowie.

nt. „Profilaktyka i wczesna diagnostyka astmy, chorób alergicznych u dzieci, mieszkańców Częstochowy na lata 2014-2018”.

Program jest w 2015 roku skierowany przede wszystkim do uczniów szkół podstawowych południowej części Częstochowy.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej Realizatora Programu

www.interped.pl